5. Halil Kaya Gedik Kaynakçılık Beceri Yarışması


 

Yarışma Takvimi

 

SIRA NO YAPILACAK İŞLEMLER TARİH YER
1 Başvuru ve Kayıt İşlemleri 13 Mayıs 2019-31 Mayıs 2019 İnternet Başvuru Formu
2 Yarışma Tarihi 11-12 Haziran Saat 10:00-16:00 Gedik Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı Salonu
3 Ödül Töreni 12 Haziran 2019 Saat 17:00 Gedik Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu

 


 

Yarışma Şartnamesi

 

 

Başvurusu Kabul Edilen Okulların Listesi

Yarışma Değerlendirme ve Sonuç Tutanakları

 

Yol masraflarının karşılanabilmesi için formun doldurulup biletlerin asıllarıyla birlikte aşağıdaki adrese postalanması gerekmektedir.
Öğr. Gör. Emine GÜNDOĞDU İŞ
GEDİK MESLEK YÜKSEKOKULU
Sülüntepe Mah. Yunus Emre Cad. No1/1 Şeyhli Pendik İSTANBUL

 


 

Organizasyon Yürütme Kurulu

 

Organizasyon Yürütme Kurulu; İstanbul Gedik Üniversitesi Kaynak Teknolojisi Uygulama ve Araştırma Merkezi Temsilcisi, İstanbul Gedik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Temsilcisi, İstanbul Gedik Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Temsilcisi, İstanbul Gedik Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı Temsilcisi, Gedik Test Merkezi Temsilcisi, MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Temsilcisi, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürlüğü Temsilcisi ve Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün belirleyeceği bir alan öğretmeninden oluşacaktır.

 

Kurulun Görevleri

 

  1. Yapılacak yarışmaya ait uygulama esaslarını belirlemek,
  2. Kurulacak Sekretarya aracılığıyla gerekli iletişimi sağlamak,
  3. Ödül töreni düzenlemek,
  4. Yarışma salonu ve çevresinin güvenliği için gerekli önlemlerin alınmasını sağlamak,
  5. Yarışmada dereceye girenleri belirlemek amacıyla; yarışma alanının/salonunun kurallara uygunluğunu sağlamak, yarışmanın kurallara uygun olarak yürütülmesini ve yarışma sürecinde yarışma ile ilgili itirazları inceleyip oy çokluğu ile kesin karara bağlamakla görevli Hakem Heyetini oluşturmaktır.

 


 

Ödüller

 

İlk beşe giren öğrenciler ve danışman öğretmenlere birer adet dizüstü bilgisayar, kupa ve Başarı Belgesi verilecektir.

Yarışmada dereceye giren okula ödül olarak;

  1. Birinci olan okula,1 adet kaynak makinası (GKM 420 2G) ve okulda temrin malzemesi olarak kullanılmak üzere 5 makara özlü tel,
  2. İkinci olan okula, 1 adet kaynak makinası (GKM 350 G) ve okulda temrin malzemesi olarak kullanılmak üzere 4 makara özlü tel,
  3. Üçüncü olan okula, 1 adet kaynak makinası (GKM 250 G) ve okulda temrin malzemesi olarak kullanılmak üzere 3 makara özlü tel,
  4. Dördüncü olan okula, 1 adet kaynak makinası (GKM 250 G) ve okulda temrin malzemesi olarak kullanılmak üzere 2 makara özlü tel,
  5. Beşinci olan okula, 1 adet kaynak makinası (GKM 250 G) ve okulda temrin malzemesi olarak kullanılmak üzere 1 makara özlü tel,
  6. Yarışmaya katılan her okula plaket,
  7. Her katılımcıya (yarışmacı öğrenci ve danışman öğretmene) katılım belgesi verilecektir.

 


 

Sonuçlar

İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ 5. HALİL KAYA GEDİK LİSELER ARASI KAYNAKÇILIK BECERİ YARIŞMASI DERECELERİ

1. OLAN OKUL HALİL KAYA GEDİK METAL TEKNOLOJİSİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
GİZEM ACAR VE DANIŞMAN ÖĞRETMENİ MEHMET ÖZTÜRK

2. OLAN OKUL: İNÖNÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
MURAT ALEMİŞOĞLU  VE DANIŞMAN ÖĞRETMENİ MEHMET ÇİLEK

3. OLAN OKUL  ŞİŞLİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ.
NEVZAT ALİ ŞENGÜL VE DANIŞMAN ÖĞRETMENİ İLHAN ARIKAN

4. OLAN OKUL:  TEKİRDAĞ HALİT NARİN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ.
KEREMCAN ÖZGEN VE DANIŞMAN ÖĞRETMENİ TUGAY TUNÇ

5. OLAN OKUL: AFYONKARAHİSAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
YASİN YUSUF HAZAN KARAKUZU VE DANIŞMAN ÖĞRETMENİ İSMAİL GÜLSER